Privātuma Politika

Šī Privātuma politika attiecas uz personas datiem, kurus mēs iegūstam, izmantojam un apstrādājam jebkādā citā veidā. Šī politika papildina Lietošanas noteikumus ar kuru saturu Jūs varat iepazīties sadaļā Lietošanas noteikumi.

Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “AMI RIEPAS”, reģistrācijas numurs: 40103904244, juridiskā adrese: Plieņciema iela 16, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167 mājaslapa amiriepas.lv. Mēs informēsim Jūs par jebkādām izmaiņām, kas veiktas Privātuma politikā grozot publicēšanas datumu šajā mājaslapā. Jūs jebkurā brīdī varat iegūt šīs Privātuma politikas iepriekšējās redakcijas sazinoties ar mūsu Klientu apkalpošanas centru rakstot uz info@amiriepas.lv.

Kā mēs iegūstam Jūsu personas datus?

Mēs iegūstam Jūsu personas datus sekojošos veidos:

  • Jūs izmantojat mūsu mājaslapu vai ievadāt tajā informāciju;
  • Jūs veicat pirkumu mūsu mājaslapā;
  • Jūs apmeklējat mūsu biroju;
  • Jūs runājat ar mums pa telefonu;
  • Jūs iesniedzat mums sūdzību.

Kādus Jūsu personas datus mēs iegūstam un kāpēc?

Mēs nepārbaudām Jūsu identitāti, tāpēc mēs pieņemam, ka privātpersona, kura ir reģistrējusies kā mājaslapas lietotājs vai saņem preces esat Jūs vai ir pilnvarota nodot Jūsu personas datus mums Jūsu vārdā. Mūsu informācijas pārvaldības procedūras ir balstītas uz e-pasta adresi, kura tiek izmantota pirkuma veikšanai un ietver sekojošus personas datus.

Personas datu apstrādes pamats Tiesiskais pamats Cik ilgi mēs glabājam Jūsu personas datus?
Naudas līdzekļu atgriešana Līguma izpilde 5 gadus vai saskaņā ar piemērojamo
grāmatvedības likumu prasībām
Lietotāja reģistrācija Līguma izpilde Līdz Jūs lūdzat dzēst Jūsu profilu
Pirkuma apstrāde Līguma izpilde vai noslēgšana Līdz preces garantijas termiņa beigām
Jaunumu un piedāvājumu nosūtīšana Piekrišana Līdz Jūs iebilstat

Kāpēc un kā mēs lietojam sīkdatnes?

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas tiek nosūtīti no tīmekļa servera (piemēram, Amiriepas.lv) uz Jūsu pārlūkprogrammu laikā kad Jūs apmeklējat mūsu mājaslapu. Sīkdatnes nerada risku Jūsu ierīcei un tās var saglabāt vai noraidīt, atkarībā no Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem.

3.1. Funkcionālās un veiktspējas sīkdatnes
Šīs sīkdatnes tiek izvietotas Jūsu ierīcē, lai sniegtu Jums pakalpojumus, kas pieejami mūsu mājaslapā, kā arī, lai uzlabotu mājaslapas funkcionalitāti (piemēram, uzlabotu lapas ielādes ātrumu). Mēs izmantojam apkopoto informāciju tādiem iekšējiem operacionāliem mērķiem kā surogātpasta un ļaunprātīgas izmantošanas novēršanai, kā arī, satura licences ierobežojumu ieviešanai, vēlamās valodas noteikšanai un pakalpojuma sniegšanai, uzlabošanai.

noraidāt šī veida sīkdatņu izmantošanu, mēs nevaram garantēt, ka Jūs varēsiet izmantot visas Amiriepas.lv funkcijas.

3.2. Digitālās pieredzes optimizēšanas sīkdatnes
Šīs sīkdatnes apkopo informāciju par veidu kādā Amiriepas.lv apmeklētāji izmanto mājaslapu. Tas ļauj mums nepārtraukti uzlabot mājaslapas kvalitāti un saturu, kā arī izsekot trešo pušu mājaslapu, kas sniedz mums mārketinga un citus pakalpojumus, efektivitāti.

Papildus, šī veida sīkdatnes, ja tās ir iespējotas, ļauj serverim atpazīt ierīci, kad Jūs atgriežaties mūsu mājaslapā un izveidojat anonīmus lietotāja profilus. Lūdzu ņemiet vērā, ka šie profili nesatur Jūsu personas datus. Izmantojot šo tehnoloģiju mēs varam vienkāršot un optimizēt Jūsu digitālo pieredzi mūsu mājaslapas izmantošanas laikā, kā arī ļaut Jums izmantot personalizētu saturu un piedāvājumus, kas pielāgoti Jūsu vajadzībām. Ja Jūs noraidāt šāda veida sīkdatnes, Jūs nevarēsiet ierobežot saturu, atbloķēt īpašos piedāvājumus, kuri pielāgoti Jūsu vajadzībām, pamatojoties uz Jūsu darbību analīzi mājaslapas Amiriepas.lv izmantošanas laikā, izmantot noteiktas mājaslapas funkcijas (piemēram, saglabāt vēlākam, palieciet ielogojies), gadījumā, ja Jūs tikāt pārvirzīts uz Amiriepas.lv no cita portāla.

3.3. Mērķauditorijas atlases/reklāmas sīkdatnes
Šīs sīkdatnes tiek izmantotas lai parādītu Jums mūsu reklāmu laikā, kad apmeklējat citas mājaslapas. Šīs sīkdatnes mūsu vārdā un ar mūsu atļauju tiek izvietotas mūsu mājaslapā izmantojot trešo personu reklāmas rīkus. Trešās personas sīkdatnes var apkopot datus arī ārpus mūsu mājaslapas. Trešās personas sīkdatnes var mainīties atkarībā no Jūsu atrašanās vietas vai ierīces bez iepriekšēja brīdinājuma.

Darba laiki
P.O.T.C.P: 10:00 - 18:00
Sestdiena: brīvs
Svētdiena: brīvs
© 2020 AMI Riepas